תכנון פנסיוני

בשנים האחרונות אנו נאלצים לדאוג בעצמנו לפנסיה שלנו, שכן אף אחד אחר אינו דואג לנו ואנו עלולים למצוא את עצמנו במצב כלכלי קשה בהגיענו לגיל הפרישה. 

אבל רובנו לא מבינים דבר בכלכלה והולכים לאיבוד בין שלל הנתונים שמציגות חברות הפנסיה, המושגים המבלבלים וההבדלים ביניהם, כמו קופת גמל או קרן השתלמות, דמי ניהול, צמיחה כלכלית ועוד.

קרן פנסיה היא מתוכניות הביטוח המשתלמות ביותר.
בניגוד לביטוחים אחרים, בקרן פנסיה, בסופו של דבר, הכסף מתגמל את המבוטח בין אם קרה לו מקרה ביטוחי ובין אם הוא הגיע לגיל פרישה. 

יתרון נוסף הוא, שכיום יש מסלולים רבים בתחום הפנסיה המאפשרים למבוטח לקבוע איזה ערך מוסף יהיה לקרן, לקבוע את גובה הסכום שיועבר אליה, ואפילו לעבור ממסלול למסלול ומחברה לחברה בקלות. ניתן גם להיות מבוטח בכמה מסלולים שונים בחברות שונות, וביום הפרישה לקבל את התגמולים מכולם.

בישראל קיימות מבחר חברות ביטוח המציעות תוכניות ניהול לקרן הפנסיה. קבלת פגישה מטעם יועץ או משווק פנסיוני מקצועי, מאפשרת למבוטחים להתאים ולמצות את קרן הפנסיה וגובה התשלום עבור דמי ניהול הקרן, לצרכיהם העתידיים והנוכחיים. בבחירת מתכנן פנסיוני מקצועי ואמין, המבוטחים יוכלו ליהנות מהתאמה מלאה של תוכנית הפנסיה, וכן, הוזלת דמי ניהול בקרן, שתהווה עבורם חסכון משמעותי לטווח האורך.

צרו קשר עימנו
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם: