שדרוג פיננסי

New generation שמה לעצמה מטרה להביא לכל בית בישראל את הכלים ואנשי המקצוע המקצועיים ביותר בתחום הכלכלה והפיננסים במטרה לשדרג את מצבם הפיננסי של לקוחותינו ולהביא אותם לרווחה כלכלית של בני ביתו.

בשלב הראשון נבנה לכם את תיק ההשקעות והחיסכון האופטימלי עבורכם, על פי היעדים אותם תציבו ולפי טווח ההשקעה ורמת הסיכון האופטימלית עבורכם במצבי השוק השונים.

לימודים לילדים?
רכישת דירה בעתיד?
רכב חדש?

 אנחנו נבנה לכם את תיק ההשקעות שישיג עבורכם את המטרה.

בשלב הבא נגדר את סיכוני המשפחה. נבדוק במה אתם מבוטחים והאם הביטוחים הקיימים הם האופטימליים עבורכם. נפנה לכל חברות הביטוח ונראה אם קיימים אצלם מוצרים על שימכם, נבטל את הכיסויים המיותרים, נשפר את הכיסויים הרלוונטיים ונוסיף עבורכם את הכיסויים שידאגו לכם ולמשפחתכם בצורה הטובה ביותר.

הלקוחות שלנו מקבלים יותר ומשלמים פחות וזאת באמצעות מערכת ייחודית ל New generation המבצעת עבור לקוחותינו מכרז בין חברות הביטוח ומוצאת את המוצר הטוב ביותר ללקוח, במחיר הנמוך ביותר.

לבסוף נבנה עבורכם תיק פנסיוני שיוציא אתכם לפרישה בכבוד הראוי. נמקסם את הקצבה החודשית בגיל פנסיה ע"י בחירת המוצר הטוב ביותר עבורכם, נוזיל את דמי הניהול ונבחר את מסלולי ההשקעה והביטוח הרלוונטיים עבורכם, כך שבסופו של דבר תדעו מהי הקצבה ומה הסכומים ההוניים שתקבלו בגיל פנסיה, תמקסמו את הטבות המס ותשמרו על רמת החיים אליה התרגלתם במהלך שנות עבודתכם.

לאחר סיום העבודה, אנחנו לא עוזבים אתכם.
New generation מלווה את לקוחותיה בכל נדבכי החיים. אנו נשנה את התיק בהתאם למצבכם, נדריך ונלווה אתכם בכל שינוי שעתיד לבוא, משינוי מקום עבודה ועד היציאה לפנסיה, מהוספת ילד חדש למשפחה ועד שכל הילדים עוזבים את הבית.

שילוב של מערכות מידע ומחשוב מהטובות ביותר, מקצועיות ושירותיות מהגבוהים בשוק יובילו אתכם לעתיד כלכלי טוב יותר.

צרו קשר עימנו
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם: