החזרי מס

מס הכנסה מחזיר לכם כסף!!

ל 85% מהשכירים בישראל מגיע החזר מס ממוצע של כ – 8,000 שח.

פקודת מס הכנסה (הנוסח החדש), התשכ"א 1961 הינה רשת של כללים לפיהם מוטל מס על הכנסתו של תושב ישראל אשר הופקה או נצמחה בישראל ומחוץ לישראל ועל הכנסתו של תושב חוץ אשר הופקה או נצמחה בישראל. המס מוטל על הכנסתו החייבת של אדם בהתאם לכללים הקבועים בחוק, היות וחוקי המס סבוכים מאוד וכוללים הוראות שונות הפזורות בפקודת מס הכנסה ובחקיקת משנה כגון  זיכויים, ניכויים, פטורים, יישובי ספר ועוד. מומלץ להסתייע במומחה להחזרי מס לצורך ניצול חוקי המס באופן מיטבי.

החזר מס ניתן לדרוש לתקופה של עד שש שנים מתום שנת המס שאליה מתייחס הדוח, לצורך הפשטות נניח כי בשנת 2018 ניתן לדרוש החזרי מס לשנים 2012-2017. לכן בעת הגשת החזרי מס רצוי  לבחון הגשת החזרי מס לתקופה של מספר שנים אחורה בכדי לנצל באופן מיטבי את החזר המס המתקבל.

החזר מס הוא לא אגדה אלא אפשרות ממשית לקבלת החזר כספי של כמה מאות עד כמה אלפי שקלים בשנה. יועץ פיננסי מקצועי יכול לוודא שתקבלו החזרי מס מרשימים במעט מאוד מאמץ, הכולל בעיקר הכנת ניירות ומסמכים רלבנטיים. שכירת שירותי תכנון פיננסי מקצועי יכולה למקסם את החזרי המס שלכם ואף נחשבת להוצאה מוכרת לשכירים, כך שהיא יכולה לזכות בהחזר מס בשנה הבאה.

השירות מתבצע ע"י רואה חשבון מוסמך בעל וותק של עשרות שנים והתמחות בתחום החזרי המס. שילוב נכון של רואה חשבון מומחה עם מתכנן פיננסי המכיר את התיק שלכם, צרכיכם והנכסים המנוהלים על ידכם ישיגו עבורכם את החזרי המס הגבוהים ביותר תוך מינימום טעויות.

צרו קשר עימנו
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם: