אודותינו

ברוכים הבאים ל ״ניו ג'נריישן סוכנות לביטוח בע"מ״  ח.פ 516553682, הכתובת המובילה לפתרונות כלכליים הוליסטיים עבור לקוחות פרטיים ועיסקיים. חברתנו נוסדה על מנת לספק מענה מקיף לצרכים המתמשכים של לקוחותינו בתחומים של פיננסים, פנסיונים, ביטוחים ומשכנתאות. אנו פועלים כדי להביא אתכם לעתיד כלכלי טוב יותר ולהבטיח רווחה כלכלית.

המומחים שלנו

צוות המומחים שלנו מורכב ממומחים בתחום הכלכלה, הביטוחים והמשכנתאות, שמטרתם העיקרית היא לספק לכם את השירות הטוב ביותר. אנו עובדים יחד כצוות משולב ומיומן, המבוסס על שיתוף פעולה והבנה עמיקה של השוק הכלכלי והפיננסי.

שירותים ופתרונות מותאמים אישית

אנו מבינים שכל לקוח ולקוחה הם ייחודיים ולכן אנו מתמקדים בספקת פתרונות מותאמים אישית המבוססים על הבנה מעמיקה של צרכיכם הפיננסיים והכלכליים. בכך, אנו מבטיחים שתוכלו לעבור בקלות דרך מגווון המוצרים הפיננסיים המורכבים ולבחור את הפתרונות המתאימים ביותר עבורכם.


שותפים מהשורה הראשונה

New Generation שותפה עם כל חברות הביטוח ובתי ההשקעות המובילים בשוק. אנו מבצעים מכרזים פרטניים עבור כל לקוח ולקוחה כדי להבטיח שנמצא לכם את המוצרים המתאימים ביותר, תוך הוזלת העלויות השוטפות ושיפור התנאים הכלכליים.

מחויבים לשירות לקוחות מעולה

לקוחותינו הם הערך הגבוה ביותר עבורנו. אנו מחויבים לספק שירות לקוחות מעולה ולהיות זמינים עבורכם בכל שלב בתהליך הבחירה בפתרונות הכלכליים המתאימים. אנו גאים ביכולתנו לשמוע ולהבין את צרכיכם ולספק פתרונות מקצועיים ואיכותיים.

איך אנחנו יכולים לעזור לכם?

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עמנו על מנת לשוחח על צרכיכם הפיננסיים והכלכליים. אנו זמינים לפגישה באופן פרטני, טלפוני או באמצעות האינטרנט. נשמח להכיר אתכם ולהתחיל לעבוד יחד על פיתוח תכנית מותאמת עבורך.

הסוכן ״ניו ג'נריישן סוכנות לביטוח בע"מ״  ח.פ 516553682 עוסק בשיווק פנסיוני ולא בייעוץ פנסיוני.

רשימת כל הגופים המוסדיים שעמם הסוכן קשור בהסכמי הפצה: איילון ביטוח, אלטשולר, מיטב דש,איי בי איי, מגדל ביטוח / מקפת, מנורה, כלל, אינפיניטי, י.ד מור השקעות בע״מ, הראל, ילין לפידות, הכשרה, פניקס, אקסלנס, אנליסט

המקצוענים שלנו

הכירו את הצוות שלנו

הצוות המקצועי שלנו
נוי
נוי הלל
מנהלת משרד

מעל 3 שנים של וותק כמנהלת תפעול בNew Generation. סטודנטית שנה שנייה לעיצוב פנים.

אבי
אבי הלל
מנכ״ל ומייסד, מתכנן פיננסי ופנסיוני

מעל 20 שנות וותק בשוק ההון והביטוח. בעל תואר ראשון בהצטיינות בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים, רישיון יועץ השקעות, רישיון סוכן פנסיוני ומתכנן פיננסי.

קרן
קרן הלל
יועצת מימון לדיור

בוגרת תואר ראשון בכלכלה, תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון ותעודת יועצת משכנתאות מוסמכת. קרן הגיעה לתחום יעוץ המשכנתאות לאחר ניסיון של כ- 15 שנים בגזברות בחברות נדל"ן גדולות ולויו עסקאות מימון רבות מול הבנקים.