עלויות ביטוח וגידור סיכונים

ביטוחים ברובם מועילים לנו מאד - הביטוח מציע בין היתר ערבות הדדית - בה כל אחד משלם מעט, אבל בשעת הצורך הקולקטיב תומך באחד שנזקק. הוא מספק ביטחון כלכלי, הגנה מקטסטרופות ונזקי טבע ועוד. הביטוח מספק בעיקר שקט נפשי, והוא בהחלט קריטי לשיקום המשפחה מאירועים לא נעימים.

השאלה, אם כן, היא לא אם לעשות ביטוח או לא, אלא - אילו ביטוחים לעשות, מה גובה הכיסוי שצריך, באיזו חברת ביטוח, ועל אילו מהם ניתן לוותר. אם נעשה את כל הביטוחים, עם כיסויים מספקים - נשלם פרמיות מאוד גבוהות, שעלולות להכביד מאוד על תקציב המשפחה. לכן, אפשר לפעמים לוותר על חלק מהביטוחים - אם הסיכון אינו גבוה מדי.

ההחלטה איזה ביטוח צריך תלויה מאוד במצבו המשפחתי של המבוטח, בגילו, בגיל ילדיו, באזור מגוריו, במצבו הכלכלי ובאיזו מידה הוא שונא סיכון. למשפחה מומלץ מאוד להכין תוכנית גידור סיכונים וצורך ביטוחי ספציפי.

אנחנו ב New generation עובדים עם כל חברות הביטוח ובתי ההשקעות הגדולים, ומבצעים עבורך הלקוח מכרז בין כולם על מנת להשיג עבורך את הפוליסה הטובה ביותר עבורך ובמחיר המשתלם ביותר בשוק.

החזרי מס

מס הכנסה מחזיר לכם כסף!!
החזר מס הוא לא אגדה אלא אפשרות ממשית לקבלת החזר כספי של כמה מאות עד כמה אלפי שקלים בשנה. יועץ פיננסי מקצועי יכול לוודא שתקבלו החזרי מס מרשימים במעט מאוד מאמץ, הכולל בעיקר הכנת ניירות ומסמכים רלבנטיים. שכירת שירותי תכנון פיננסי מקצועי יכולה למקסם את החזרי המס שלכם ואף נחשבת להוצאה מוכרת לשכירים, כך שהיא יכולה לזכות בהחזר מס בשנה הבאה.

רכישת דירה ומשכנתא:

על פי הערכות מומחים משק בית ממוצע בישראל מפסיד כ-200 אלף שקל בגלל חוסר ידע בעת לקיחת המשכנתא. יותר מ-80% מהציבור הישראלי גר בדירה בבעלותו. הסכום הממוצע של המשכנתא שמשפחה בישראל לוקחת עומדת על 555 אלף ₪ ורק במהלך 2011 נלקחו משכנתאות בהיקף של 45 מיליארד שקל!!
רכישת דירה היא ההוצאה הכספית הגבוהה ביותר שתבצעו בחייכם, ולכן לקיחת משכנתא היא העסקה המורכבת ביותר שתבצעו. בחירה שגויה של מסלול משכנתא ופריסתו עלולה להגדיל את העלויות בצורה משמעותית וההחלטה תשפיע על התקציב המשפחתי ל-20 שנה קדימה!!
ההחלטות השגויות מתקבלות עקב כך שהגוף שמוכר לנו את המשכנתא (הבנק)- הוא גם זה שמייעץ לנו בעת לקיחתה ולכן אין לו אינטרס לספק לנו את כל הידע הדרוש לנו לסגירת העסקה. חוסר הידע עולה לנו עשרות ומאות אלפי שקלים.
מומחי New generation ילוו אתכם בדרך לקניית הדירה ובבחירת המשכנתא, בעזרתנו תצליחו לחסוך עשרות ומאות אלפי שקלים.

אם כבר רכשתם דירה יש לעקוב אחרי תנאי המשכנתא ולבצע מחזור משכנתא מפעם לפעם.
כדאי לבדוק- האם גם אתם יכולים לחסוך אלפי שקלים???
הבדיקה פשוטה ולא דורשת מאמץ מצידכם - אנו נעשה את הבדיקה עבורכם.
הבדיקה ללא עלות וללא התחייבות מצידכם!

חינוך פיננסי לילדינו:

פיתוח אינטליגנציה פיננסית בקרב צעירים הכרחית וחשובה, היא תעניק לילדינו כלים להתמודדות כלכלית בחיי היום יום, כלים לצמצום הפערים החברתיים ולהקטנת העוני.

צוות New Generation פיתח תוכנית לימודים ייחודית הכוללת משחק פרקטי לילדים ובני נוער. במהלך המשחק נחשפים השחקנים לדילמות ובעיות כלכליות יום יומיות, לומדים על הלוואות וריביות, על שימוש בכרטיס אשראי ועלותו, על החשיבות בביצוע סקרי מחירים לפני ביצוע רכישה, על חשיבות החסכון, על השקעות ואפיקיי השקעה ועל נושאים רבים ומגוונים נוספים. בדרך זו הופכים הילדים לצרכנים חכמים יותר ואכפתיים יותר.

לרכישת המשחק ו/או לקבלת מידע על קורס הקרוב למקום מגוריכם צרו עימנו קשר.

לפרטים נוספים התקשרו: 050-4004977
או השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

תכנון פנסיוני

בשנים האחרונות אנו נאלצים לדאוג בעצמנו לפנסיה שלנו, שכן אף אחד אחר אינו דואג לנו ואנו עלולים למצוא את עצמנו במצב כלכלי קשה בהגיענו לגיל הפרישה. אבל רובנו לא מבינים דבר בכלכלה והולכים לאיבוד בין שלל הנתונים שמציגות חברות הפנסיה, המושגים המבלבלים וההבדלים ביניהם, כמו קופת גמל או קרן השתלמות, דמי ניהול, צמיחה כלכלית, ייעוץ פנסיוני מול שיווק פנסיוני ועוד.

קרן פנסיה היא מתוכניות הביטוח המשתלמות ביותר. בניגוד לביטוחים אחרים, בקרן פנסיה, בסופו של דבר, הכסף מתגמל את המבוטח בין אם קרה לו מקרה ביטוחי ובין אם הוא הגיע לגיל פרישה. יתרון נוסף הוא, שכיום יש מסלולים רבים בתחום הפנסיה המאפשרים למבוטח לקבוע איזה ערך מוסף יהיה לקרן, לקבוע את גובה הסכום שיועבר אליה, ואפילו לעבור ממסלול למסלול ומחברה לחברה בקלות. ניתן גם להיות מבוטח בכמה מסלולים שונים בחברות שונות, וביום הפרישה לקבל את התגמולים מכולם.

בישראל קיימות מבחר חברות ביטוח המציעות תוכניות ניהול לקרן הפנסיה. קבלת ייעוץ פנסיוני מטעם יועץ או משווק פנסיוני מקצועי, מאפשרת למבוטחים להתאים ולמצות את קרן הפנסיה וגובה התשלום עבור דמי ניהול הקרן, לצרכיהם העתידיים והנוכחיים. בבחירת מתכנן פנסיוני מקצועי ואמין, המבוטחים יוכלו ליהנות מהתאמה מלאה של תוכנית הפנסיה, וכן, הוזלת דמי ניהול בקרן, שתהווה עבורם חסכון משמעותי לטווח האורך.

לקבלת הצעה השאר פרטים: