תכנון תקציב משפחתי

במדינות המערב ניהול תקציב משפחתי הוא דבר המקובל בכל בית. בארה"ב לדוגמא, כל אזרח מחויב בדיווח שנתי למס הכנסה. הדיווח השנתי דורש מכל אזרח (מכל שכבות האוכלוסייה) לנתח ולהבין לעומק את הפעילות הכלכלית של בני ביתו.
כנראה שחוסר מודעות הוא מה שמונע מאיתנו הישראלים לתכנן את התקציב המשפחתי שלנו. העובדה היא שכמעט בכול תחום בכלכלת המשפחה אנו מקבלים החלטות שגויות, החלטות אשר משפיעות עלינו שנים רבות קדימה. על פי סקר שערכה המועצה לצרכנות, אחד מכל שני ישראלים מוכן לנסוע עוד רבע שעה ואף יותר כדי לקנות מוצרי מזון זולים יותר. בסקר נמצא כי-34% מהצרכנים נוהגים לערוך סקר מחירים וכי-75% מתייחסים למחיר כגורם שיש לקחת בחשבון בעת ההחלטה על קניית מוצר. הסקר מראה כי הציבור הישראלי הפך בעקבות המחאה החברתית לצרכן חכם יותר, צרכן שמתאמץ לחסוך. אך כמה תהיו מוכנים להשקיע עבור חיסכון של אלפי שקלים??? חסכון שיעזור לכם לצמוח, לשגשג להגשים מטרות ולהגיע לייעדים??
מי אחראי על התכנון הפיננסי במשפחתכם?
עצרתם פעם לחשוב מדוע רק אחד מבני הבית עוקב אחרי חשבון הבנק ואחרי ההוצאות?
זה קצת מוזר שכל אחד מבני הבית יוצר הוצאות כספיות אבל האחריות היא רק של אחד מבני הבית.
התפיסה הישראלית הזאת היא טעות כלכלית, שלא לדבר על טעות חינוכית. כולם צריכים להיות אחראים על התכנון כשם שכולם אחראים על ההוצאות.
מומחי New generation יתנו לכם ארגז כלים לתכנון התקציב כשהמטרה העומדת לנגד עינינו היא צמיחה ושגשוג פיננסי של התא המשפחתי.