נייד: 050-4004977

טלפון: 074-7045959

כל מה שרציתם לדעת על הוזלת עלויות התקשורת בבית ובמשרד

סודות התשלומים המכבידים
בואו נגלה לכם סוד: ההוצאה השלישית בגודלה המכבידה על משקי הבית בישראל היא התשלום עבור שירותי התקשורת השונים (אינטרנט, טלוויזיה, טלפון נייד וטלפון קווי). מפתיע, נכון? מה שמפתיע אפילו יותר, הוא העובדה שלמרות שניתן לבצע הוזלת עלויות תקשורת בקלות יחסית, רוב האנשים אינם מודעים לכך או מתעצלים לבדוק את האפשרויות העומדות בפניהם. יועץ פיננסי מקצועי הוא הגוף המוסמך לתת ייעוץ אובייקטיבי ומדויק לגבי אפשרויות הוזלת עלויות תקשורת בבית או במשרד, אך ניתן להגיע לביצוע הוזלת עלויות תקשורת ראשוניות גם ללא ייעוץ פיננסי מקצועי.

הוזלת עלויות תקשורת באינטרנט
קודם כל, נסו להבין את הצרכים שלכם בעת הגלישה באינטרנט. לא לכולם דרוש פס גלישה רחב, למשל, שהתשלום עליו גבוה יותר. אם אינכם יודעים מהו רוחב הפס האופטימאלי עבורכם, מומלץ להזמין רוחב פס נמוך (וזול) יחסית, ולהעלות את מהירות הגלישה במקרה הצורך, דבר המתבצע בשיחת טלפון אחת. שנית, אל תתעצלו להשוות מחירים! לאחר ההשוואה, ספרו למתחרים על ההצעה הטובה שקיבלתם. תתפלאו עד לאיזו רמת מחירים יגיעו הספקיות השונות. הטיפ השלישי בעניין האינטרנט הוא לא להתפתות להצעות מיוחדות, כמו התקנת נתב בעלות של 250 ש"ח. סביר להניח שאחד מחבריכם או בני משפחתכם יוכל לסייע לכם בחינם.

הוזלת עלויות תקשורת בטלפון קווי
בניגוד לימים בהם חברת בזק שלטה באופן בלעדי בעולם הטלפונים הביתיים והכתיבה תשלומים דרקוניים על כל שיחה, הוזלת עלויות תקשורת בטלפון קווי פשוטה למדי בעידן התחרותי של היום. חברות התקשורת מציעות שירותי טלפון קווי במחירים שונים ובחבילות משתלמות ביותר של תשלום חודשי קבוע עם או בלי הגבלה של מספר הדקות בחודש – בין 10 ש"ח לחודש בהגבלה לכמה מאות דקות, לבין תשלום של 80 ש"ח לחודש ללא הגבלת דקות. אל תתעצלו לבצע את כל הבירורים, שכן, הם מובילים למצב של חסכון בהוצאות החודשיות.

הוזלת עלויות תקשורת בטלפונים ניידים
השוואת מחירים לפני הקנייה היא הכרחית – לעיתים קרובות, רכישת הנייד במקום שאינו חברת התקשורת תהיה זולה יותר. לצרכני SMS כבדים מומלץ להשתמש בתוכנות חינמיות שונות לשליחת הודעות כתובות. לעיתים, פרט כה קטן יכול לגרור חסכון כספי ניכר. בשל התחרות הרבה הקיימת היום בשוק הסלולר, מומלץ לבדוק מהם באמת הצרכים שלנו בשימוש בטלפון הנייד ולמצוא את החברה שתספק את השירות המתאים ביותר עבורכם, במחיר הזול ביותר.